Ohayo!
Witam was w kolejnym poście...
Od ostatniego postu na moim blogu jest 200 wyświetleń!dobra ja wbiłam sobie 5 bo wchodziłam na bloga ale cii XD
No więc... Organizuje konkurs
Do wygrania: WŁOSY Z PREZENTÓW
ZASADY KONKURSU:
- Zaproś mnie do znajomych: Słodziaczkaa
- Daj mi momo (wystarczy jedno)
- Wyślij mi swój look (tematyka: pastelowy look)
Najładniejszy look wygra włosy
-- OGŁOSZENIA PARAFIALNE XD --
Wczoraj wbiłam 47 lvl <3
Dziękuje wam <3
Teraz wbijać 48 :d
-- KONIEC OGŁOSZEŃ --
-- LOOK --
W każdym poście będzie mój look.
A dzisiejszym będzie ten:
UGH! TO WKURZAJĄCE LOGO W PRAWYM GÓRNYM ROGU XD
-------------------------
Nooo to na tyle w tym poście <3
Paaaa <3
Ohayo!
Witam was na moim (nowym) blogu!
W dzisiejszym poście opowiem wam o moim koncie na momio <3
No więc...
Do momio dołączyłam w 2015 roku... nie pamiętam którego dnia i miesiąca XD
Moje konto nazywa się Słodziaczkaa
To jeden z moich looków:
Mam 46 LVL i mam 56767/92000 punktów do lvl
Posiadam XD 1513 diamentów i 5 szafirów
Mam 271 znajomych
Możecie mnie zapraszać <3
------------------------------------------
No to na tyle w tym poście
Paaaaa <3